Profesjonalne usługi dla firm i instytucji
AKTUALNOŚCI   |   O FIRMIE   |   PRODUKTY   |   KONTAKT

Serwisy i strony internetowe

Podobno, gdy nie ma Twojej firmy w Internecie to tak jakby nie istniała.

30% naszych klientów nie ma nawet stałego dostępu do Internetu. Nie to, że nie mają możliwości – po prostu nie potrzebują i bez tego świetnie sobie radzą. Nasuwa się pytanie, czy będą jeszcze istniały (te firmy) za 5 lat?

Kreatywne, interaktywne strony internetowe tworzone z pasją. Takie zdanie można spotkać na większości stron „agencji interaktywnych”. Ma zachęcić do tego, aby skorzystać z usług owej firmy. Czy to robi? Może i robi, ale co z tego, jak produkty które wychodzą na światło dzienne są takie jak to zdanie – firma je napisała, ale nie wie co to znaczy. Napisała tak,
bo wszyscy tak robią. Super! A my nie jesteśmy wszyscy.

Można zrobić piękną stronę, logo, menu, wpisać trochę tekstu o firmie, dorobić galerię i voila! - strona gotowa. Ale można także usiąść, rozpisać, zastanowić się, zaprojektować, zbadać skuteczność, poprawić i jak jest się pewnym, że to co się zrobiło przyniesie Klientowi zysk, można to pokazać. I tak działamy.

Kluczem w projektowaniu i analizie stron i systemów internetowych jest przyzwyczajenie. Ludzie korzystają z tego, co znają i do czego są przyzwyczajeni, nie koniecznie z tego co lubią. Reklama to nie sztuka, nie musi się podobać. Ma przynosić zysk. Niekoniecznie w postaci pieniędzy.

Strona pasjonata fotografii, może przynieść zysk w postaci prestiżu, uznania czy zachwytu jego zdjęciami. Tak – nie tym, że jest piękna. Ma pokazać w wyjątkowy sposób, to czym się zajmuje.

Po za prezentacją produktu, usługi czy jakiejkolwiek innej rzeczy, dochodzi masa różnych spraw, które bierzemy pod uwagę na samym początku, rysując, pisząc i myśląc. Marketing, cele handlowe, cele społeczne – wspólnie z klientem określamy cel, jaki ma osiągnąć strona internetowa czy aplikacja. I ona ten cel osiąga, bo wiemy jak to zrobić.

Zajmujemy się tym, na czym znamy się najlepiej. 20 letnie doświadczenie w branży reklamowej pozwala nam tworzyć produkty skuteczne, wiemy co działa na ludzi, wiemy
w jaki sposób osiągnąć cel i po prostu realizujemy projekt. Grono specjalistów z branży IT wie, jak stworzyć aplikacje, które będą wydajne, użyteczne i gotowe do pracy od zaraz,
bez problemów.

Projektujemy między innymi:

1. Strony internetowe
2. Aplikacje biurowe
3. Systemy zarządzania
4. Aplikacje intranetowe i extranetowe
5. Systemy obsługi klientów
6. Systemy zarządzania informacjami o klientach
7. Programy partnerskie wraz z systemami do obsługi
8. Sklepy internetowe
9. Programy wspomagające sprzedaż w znanych portalach aukcyjnych
10. Systemy integrujące ze znanymi programami np. z Subiektem

Ciężko wypisać co dokładnie robimy. Z każdym dniem, zdobywamy nową wiedzę,
którą po prostu wykorzystujemy.

© INTER MEDIA POLSKA
  • INTER MEDIA POLSKA
  • pl. Św. M. M. Kolbe 3
  • 55-200 Oława
  • infolinia 71 707 17 17
  • fax 71 707 25 87